Barausse Polska - italian designer doors

02-222 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185

22 824... 34 61więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 4.7

Lukas

drzwi tej firmy użytkuję od ponad 3 lat i tak jak borykałem się z fachowcami od podłogi, płytek czy mebli to przyznam, że proces zamówienia i montażu drzwi przebiegł najsprawniej. Zamawiałem nietypowe wymiary bo na 240 cm zarówno drzwi tradycyjnie otwierane jak i przesuwne i wszystko funkcjonuje bez zarzutów. Montażysta ( z Gdańska ) super profesjonalny sprzęt i podejście do tematu, jego cenne podpowiedzi uchroniły mnie przed małą katastrofą budowlaną ;-)

1

5

6
Gość123

Widziałem drzwi po montażu w prywatnym mieszkaniu i w salonie sprzedażowym... brak słów jak bardzo może różnić się wystawka w salonie od prawdziwego wyglądu drzwi... ale o salon trzeba dbać, żeby przyciągnąć klientów. I jeszcze gruszki na wierzbie obiecywać. A dalej tak jak wszędzie.. złowiony klient nie jest już ważny, bo trzeba zająć się łapaniem nowego. Radzę się zastanowić przed zakupem.

1

2

6
Arek

Witam, w dalszym ciągu podtrzymuje swoja opinie o tej firmie. Zamieszczona odpowiedź zupełnie nie dotyczy problemu, do dnia dzisiejszego nikt nie naprawił swoich błędów, nie skontaktował się, nie poprawił tego co mówił sprzedając te drzwi. Więc proszę nie wpisywać głupich odpowiedzi dla ratowania wizerunku. Uważajcie na firmę Barausse, po zapłacie już się dla nich nie liczycie i nic więcej dla Ciebie nie zrobią. Kręcą, zmieniają zdanie, spychają winę na kogoś innego i dojdź tu swoich praw.

1

1

6
stefka

ta firma przywiozła i zamontowała mi drzwi około 2 miesiące temu. montaż odbył się szybko i bez problemowo. to był jeden z lepszych wyborów materiałów w całym domu. drzwi są wizytówką zaraz na wejściu i bardzo fajnie komponują się z całym wnętrzem. fakt że bałam się zapłacić 100% ceny przed montażem ale sprawdziłam i tak niestety działają wszystkie firmy, nie tylko tak. dziś nie żałuję. drzwi godne polecenia.

1

5

6
Klient

Słaba jakość.

1

2

6
Arek

Uważajcie na firmę Barausse, po zapłacie już się dla nich nie liczycie i nic więcej dla Ciebie nie zrobią. Kręcą, zmieniają zdanie, spychają winę na kogoś innego i dojdź tu swoich praw.

Odpowiedź

Panie Arkadiusz zapewniam Pana, iż każdego Klienta firma traktuje z należytą troską. Jeśli Klient nie jest gotowy do instalacji produktu zgodnie z zakładany terminem realizacji to nie może oczekiwać że w momencie kiedy będzie juz gotów Firma "zaniedba" innych Klientów i przesunie im terminy montażu drzwi. Był Pan informowany o koniecznośc*** na pierwszy możliwy termin montazu co miało miejsce kilka dni później. Jest nam niezmiernie przykro, że wywołało to w Panu taką złość. Pozdrawia

1

1

6

Zgłoś nadużycie

3

 

Kontakt

02-222 Warszawa,
Aleje Jerozolimskie 185

22 824... 34 61więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd